Ну як нам обійтися без сисадміна? А ніяк! Йому вирішити проблему в WAN і LAN, забезпечити захист та інформаційну безпеку файлів простіше простого. З днем системного адміністратора, шановні наладчики машин! Нехай миша завжди працює справно, клавіатура не залипає, програма не висне, а Windows і мережа працюють в гармонійному тандемі.

Читайте також: