Робота системного адміністратора схожа за своїм принципом на роботу лікаря чи співробітника комунальної служби. Коли все добре (зі здоров’ям та труби не течуть), то про нього забувають, а коли щось трапляється – всі питання до адміністратора. У день професійного свята бажаю всім системним адміністраторам поменше екстрених випадків та взаєморозуміння з користувачами систем, за роботу яких ви відповідаєте.

Читайте також: